Variabele afzender in je mails

Inhoudsopgave
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top

    Nooit meer al je e-mails aanpassen

    Zoals je ondertussen misschien wel weet heb ik de naam van mijn website aangepast van winst met ActiveCampaign naar janeverts.com.
    Dat is op zich niet heel spannend, maar ik bedacht mij wel dat ik alle e-mails die in mijn ActiveCampaign automatiseringen staan een afzender hebben met de naam van mijn website.. Oeps…

    Maak gebruik van variabele velden

    Daar had ik nog even niet aan gedacht. Die heb ik dus allemaal moeten aanpassen. Maar nu wel op een slimmere manier. Ik heb gebruik gemaakt van de optie van het toevoegen van variabele (custom fields) velden. Hierdoor kan ik op elk moment mijn afzender gegevens aanpassen. Denk bijvoorbeeld even aan een actie die je wilt houden. Een link wilt aanpassen die in je afzender staat.

    Tal van mogelijkheden om flexibel om te gaan met je gegevens zonder alle mails te hoeven aanpassen.

    In onderstaande video laat ik je zien wat ik gedaan heb. Mogelijk geeft dit jou ook nog andere ideeën hoe je dit kunt gebruiken.

    En middels dit voorbeeld linkje kun je dat zelf ook doen

    <a href=”http://example.com/” style=”color:#FF0000;”>Red Link</a> eventueel met kleur om de link een kleur te geven en als je dat niet wilt gebruik je deze link:
    <a href=”http://example.com/”>hier de tekst voor de link</a>

    LET OP: bij het kopiëren en plakken kan het leesteken (“) wel eens wijzigen in een (”). Let daarop anders werkt de link niet meer. Het gaat dus om het teken wat je met shift ‘ kunt kiezen.

    Wat kun je nog meer doen

    Nu je dan toch alle e-mails doorloopt en aanpast, kun je misschien gelijk een aanpassing doen voor ‘tijdelijke’ aanbiedingen die je wilt doen in je e-mails.
    Ook hier zonder dat je later alle e-mails weer moet aanpassen.
    Hiervoor maak je ook gebruik van een variabel veld maar ook van conditionele voorwaarden.
    In deze video laat ik je zien hoe je dat doet.

    0 0 stemmen
    Artikel waardering
    boek in 10 stappen effectieve e-mailmarketing ontmaskerd
    Mijn boek helpt jou in 10 simpele stappen om jouw e-mailmarketing op orde te brengen.
    Abonneer
    Laat het weten als er
    guest
    3 Reacties
    Nieuwste
    Oudste Meest gestemd
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    mirjam
    mirjam
    3 maanden geleden

    als ik de <a href…> deel toevoeg dan wordt er iets als dit tussengeplaatst (als voorbeeld): xn--https-nw3b
    En de link kan natuurlijk niet gevonden worden met deze toevoeging.
    Moet ik hier nog iets voor doen om te zorgen dat dit niet wordt ingevoegd?

    mirjam
    mirjam
    Antwoord aan  JanEverts
    3 maanden geleden

    Dat gebeurt automatisch – ik zie dat als ik op de link klik in de mailcampagne die ik verstuur (zowel test bericht als het uiteindelijk versturen van de campagne)

    Ja, ik wil ook de wekelijkse Maandag ActiveCampaign Tip ontvangen

    3
    0
    Zou graag je gedachten willen weten, laat een reactie achter.x